MCE MOSTRA CONVEGNO EXPOCOMFORT (MART 2016)

  • Küresel Fuar Acentesi
  • Küresel Fuar Acentesi
  • Küresel Fuar Acentesi

MCE MOSTRA CONVEGNO EXPOCOMFORT / MİLANO/İTALYA

15-18.03.2016
ISITMA, İKLİMLENDİRME, SOĞUTMA, SIHHİ TESİSAT TEKNOLOJİSİ
MCE MOSTRA FUARI
16-17.03.2016

Sektörünün önde gelen fuarlarından olan iklimlendirme teknolojileri fuarı MCE MOSTRA 15-18 Mart 2016 tarihleri arasında İTALYA’nın Milano kentinde gerçekleştirilmiştir. 40. Yılında olan bu fuar, sektörünün en önemli fuarı niteliği taşımaktadır.  MCE MOSTRA fuarı, İklimlendirme teknolojileri sektörü ile ilgili olarak dünyanın hangi noktada olduğunu ve  Türkiyedeki üreticilerin (katılımcılarımızın) rakiplerinin son durumlarını yerinde inceleyerek rekabette gelinen noktaları tüm detayları ile görme fırsatını kendilerine sunmuştur.

İklimlendirme teknolojileri sektöründe faaliyet gösteren tüm katılımcıları bir araya getiren bir platform görevi üstlenen MCE MOSTRA Fuarı iki yılda bir kez gerçekleştirilmektedir.

2016 yılında İtalya’da düzenlenen MCE MOSTRA fuarına  dünyanın dörtbir yanından  2100 katılımcı ve 90000’in üzerinde ziyaretçi katılmıştır.

Program hakkındaki düşünceler

2023 ihracat hedefleri doğrultusunda Odamız "Global Export Agency - Küresel İhracat Acentası" Projesi kapsamında düzenlenen ve “KOSGEB Yurtdışı İş Gezisi Desteği” ile "BTSO Yurt Dışı Ticari Ziyaret Destek Programı" tarafından desteklenen bahse konu program, Bursa’nın ekonomik ve sosyal ihtiyaçlarının karşılanması ve üyelerimizin rekabet güçlerin arttırması açısından son derecede verimli geçmiştir.

İş Gezisi ile ilgili konaklama ve ulaşım masrafları KOSGEB tarafından desteklenecek olup diğer giderler için işletmelere BTSO tarafından 1000 TL’ye kadar destek sağlanacaktır.