ARCH MOSCOW (MAYIS 2017)

ARCH MOSCOW 2017 / MOSKOVA/RUSYA

24-28.05.2017
MİMARLIK, İNŞAAT DEKORASYON
Fuar Hakkında 

Mimarlık, İnşaat ve Dekorasyon sektörü fuarlarından olan Arch Moscow Fuarı, 24-28 Mayıs 2017 tarihlerinde Rusya’nın Moskova şehrinde gerçekleştirilecektir. Arch Moscow Fuarı mimarlık, inşaat ve dekorasyon alanlarında faaliyet gösteren tüm katılımcıları bir araya getirecek bir platform görevi üstlenmiştir.

Arch Mosccow Fuarı, mimarlık, inşaat ve dekorasyon sektörü ile ilgili olarak dünyanın hangi noktada olduğunu ve  Türkiyedeki üreticilerin rakiplerinin son durumlarını yerinde inceleyerek rekabette gelinen noktaları tüm detayları ile görme fırsatını kendilerine sunmaktadır.

 
Bu seneki fuara, Dünya çapında 59 firma standlı katılım sağlamış olup, Dünyanın her yerinden 40.052 sektör temsilcisi de ziyarette bulunmuştur.


 Fuar Web Sitesi; http://www.archmoscow.ru//

Ürün Grupları;  Kapsadığı Alanlar; Mimarlık, İnşaat ve Dekorasyon Projeleri ve Hizmetleri ve Ürünleri

 Kurum / Firma Ziyaretleri

Rusya Mimarlar Birliği

Gerçekleştirilen ziyaret kapsamında, Rusya Mimarlar Birliği heyetimize Rusya-Türkiye arasındaki İnşaat Sektör Fırsatları ve ticaret hacmi hakkında bilgilendirmeler yapılmıştır.

Toplantıda BTSO meclis üyesi Sayın Eyüp Yetim,  Dünya’nın prestijli fuarlarına katılım göstererek; ürünlerimizin kalitesini sergileyebileceğimizi ve marka değerlerimizi yükseltebileceğimizi belirtmiş ve 2016 yılı ekonomik değerlerini belirtmiştir. Bu doğrultuda KFA projeleri kapsamında üyelerimizin fuarlarda yer almalarının sağlandığı ve bu projelerin önemi aktarılmıştır. BTSO Türkiye ve Rusya arasında bir köprü vazifesi olabileceğini belirtmiştir.

Program hakkındaki düşünceler

2023 ihracat hedefleri doğrultusunda Odamız "Global Export Agency - Küresel İhracat Acentası" Projesi kapsamında düzenlenen ve “KOSGEB Yurtdışı İş Gezisi Desteği” ile "BTSO Yurt Dışı Ticari Ziyaret Destek Programı" tarafından desteklenen bahse konu program, Bursa’nın ekonomik ve sosyal ihtiyaçlarının karşılanması ve üyelerimizin rekabet güçlerin arttırması açısından son derecede verimli geçmiştir.

İş Gezisi ile ilgili konaklama ve ulaşım masrafları KOSGEB tarafından desteklenecek olup diğer giderler için işletmelere BTSO tarafından 1000 TL’ye kadar destek sağlanacaktır.