GDS-GLOBAL DESTINATION FOR SHOES & ACCESORIES (TEMMUZ 2016)

GDS-GLOBAL DESTINATION FOR SHOES & ACCESORIES / ALMANYA/DÜSSELDORF

26-29.07.2016
AYAKKABI
 
GDS FUARI

Fuar hakkında

GDS Fuarı, Almanya'nın Dusseldorf şehrinde yapılan, dünyanın dört bir tarafından ziyaretçi akınına uğrayan ayakkabı sektörünün en eski ve en merakla beklenen fuarıdır.

Bu fuar, ayakkabı sektörünün global buluşmasıdır. Yeni tedarikçiler, üreticiler ve müşteriler bulmak için en önemli kaynaklardan biridir.

Bu seneki fuara, Dünya çapında 180 firma standlı katılım sağlamış olup, Dünyanın her yerinden 24.500 civarında sektör temsilcisi de ziyarette bulunmuştur

 Fuar Web Sitesi; http://www.gds-online.com/

Ürün Grupları; Kapsadığı Alanlar;   Aksesuar, Çanta, kemer, çocuk ayakkabısı, Bayan ayakkabısı, Erkek ayakkabısı, küçük deri ürünler,deri ürünleri ve türevleri,Spor ayakkabılar vb
 
Program Hakkındaki Düşünceler

Söz konusu program Bursa’nın ekonomik ve sosyal ihtiyaçlarının karşılanmasında, KOBİ’lerin payını ve etkinliğini arttırmak, rekabet güçlerini, düzeylerini yükseltmek, sanayide entegrasyonu ekonomik gelişmelere uygun biçimde gerçekleştirmek ve yurtiçi & yurtdışı pazar paylarını arttırmak amacıyla düzenlenmiştir ve 2 ülke arasındaki ekonomik gelişmelere katkı sağlamıştır.

Bahse konu Yurtdışı İş Gezisi kapsamında uçak bileti ve konaklama dışındaki masraflar BTSO tarafından karşılanmaktadır.