SALONE DEL MOBILE (NİSAN 2017)

  • Küresel Fuar Acentesi
  • Küresel Fuar Acentesi
  • Küresel Fuar Acentesi

SALONE DEL MOBILE 2017 / MİLANO/İTALYA

05-08 04.2017
MOBİLYA
145,328.50 m2 lik Fiera Milano Fuar alanında gerçekleştiririlen Salone del Mobile Mobilya Fuarı bu sene 56. Cısı olmak üzere tüm dünyadaki mobilya ve iç tasarım firmalarına ev sahipliği yapmıştır. Toplam 1,338 stantlı katılımcı ve 372,151 ziyaretçi fuarı ziyaret etmiştir.

Her yıl mobilya ile ilgili firmalarının katıldığı, mutfak ve ofis firmalarının ise birer yıl ara ile dönüşümlü olarak fuarda boy gösterdikleri bir organizasyon olup ev dekorasyon ve mobilya sektörünün global buluşmasıdır. Yeni tedarikçiler, üreticiler ve müşteriler bulmak için en önemli kaynaklardan biridir.

Kapsadığı Alanlar; yatak odası dekorasyonu, modern ve geleneksel yataklar, bölme ve katlanır yataklar, gardırop, walk-ın elbiseler, gardırop duvarlar için sürgülü veya sabit bölmeler, yemek odaları, beyaz eşyalar oturma odaları, plastik kitaplıklar, ahşap, tv tablolar, salon mobilya, çocuk odası, deri mobilya, mermer veya taş mobilya, cam mobilya, özel tasarım mobilyalar, ayakkabı dolapları, masa ve sandalyeler, yemek masaları, sandalyeler, metal ve cam salon masaları, çekyat ve koltuk yatak, kanepe ve koltuklar, sallanan sandalyeler, askılar, çiçek kutuları, seramik objeler, metal ve porselen nesneler, yapay bitkiler, kurutulmuş çiçek ve meyveler, heykeller, tekstil, banyo, nevresim ve yorgan, perde ve tül, minder, yastık, kumaşlar, duvar halıları, aydınlatma vb.

https://www.salonemilano.it/en/