CHINA INTERNATIONAL IMPORT EXPO

CHINA INTERNATIONAL IMPORT EXPO
2018 YILINDA  57.83 MİLYAR DOLARLIK İMZALANAN KONTRATLAR
Çit İthalat Fuarı, Çin Hükümetinin Ortaya Koyduğu Bir Yol Bir Kuşak Projesi Kapsamında Önem Arz Etmektedir.


Fuar Tarihi :
10 – 15 KASIM 2019

Fuar Lokasyonu :
Şangay / Çin 

Fuar Alanı :
National Exhibition and Convention Center (Shanghai)
 
Fuar Teşvik Oranı :
KOSGEB 3000 TL’ ye varan, BTSO 1000 TL‘ ye varan
 
Katılımcı Profili :
İleri teknoloji ve Akıllı Ekipmanlar
Yapay Zeka, Endüstriyel Otomasyon ve Robotlar, Dijital Fabrikalar, IoT, Malzeme İşleme ve Kalıp Ekipmanları, Endüstriyel Parça ve Bileşenler, ICT Ekipmanları, Enerji Tasarrufu ve Çevre Koruma Ekipmanları, Yeni Enerji, Güç ve Elektrik Donanımı, Havacılık ve Aero-Uzay Teknolojileri ve Ekipmanları , Enerji İletim ve Kontrol Teknolojileri, 3D Baskı, vb.
Tüketici Elektroniği ve Aletleri
Mobil Cihazlar, Akıllı Ev, Akıllı Ev Aletleri, VR & AR, Video Oyunları, Spor & Fit-ness, Ses, Video HD Cihazları, Yaşam Teknolojileri, Ekran Teknolojileri, Online Oyunlar ve Ev Eğlenceleri, Ürün ve Sistem Çözümleri, vb.
Otomobil
Akıllı Sürüş Araçları ve Teknolojileri, Akıllı Bağlantılı Araçlar ve Teknolojiler, Yeni Enerji Araçları ve Teknolojileri, Marka Otomobilleri vb.
Giyim, Aksesuar ve Tüketici Ürünleri
Giyim, Tekstil, İpek Ürünler, Ev Eşyaları ve Sofra Takımı, Ev Dekorasyonu, Hediyelik Eşya, Ev Dekorasyonu, Festival Ürünleri, Mücevher & Süsler, Mobilya, Bebek ve Çocuk Ürünleri, Oyuncak, Kültür Ürünleri, Cilt Bakımı, Saç Güzellik ve Kişisel Bakım Ürünleri, Spor & Eğlence, Bavul ve Çantalar, Ayak Giyim ve Aksesuarları, Saatler ve Saatler, Seramik ve Cam Ürünleri, vb.
Gıda ve Tarım Ürünleri
Süt, Et, Deniz Ürünleri, Sebze ve Meyve, Çay ve Kahve, İçecek ve Likör, Tatlı ve Aperatifler, Sağlık Ürünleri, Baharat, Konserve ve Anında Gıda, vb.
Tıbbi Ekipman ve Tıbbi Bakım Ürünleri
Tıbbi Görüntüleme Ekipmanları, Cerrahi Ekipman ve Cihazlar, IVD, Rehabilitasyon & Fiziksel Thera-py Ürünleri, Yüksek Değerli Tıbbi Tek Kullanımlık, Mobil Sağlık & AI, Güzellik bakım ve kozmetik cerrahi, Beslenme ve Takviyeler, İleri Sağlık Muayene, Refah ve Yaşlı Bakım Ürünleri ve Ser - vb.
HİZMET TİCARETİ
Turizm Hizmetleri
Sunulan Doğal Noktalar, Seyahat Yolları ve Ürünleri, Seyahat Acenteleri, Yolcu Gemileri ve Havayolları, Ödül Turları, Çevrimiçi Seyahat Hizmetleri, vb.
 
Gelişen Teknolojiler
Bilgi Teknolojisi, Enerji Tasarrufu, Çevre Koruma, Biyoteknoloji, Bilimsel Araştırma Kurumları, Fikri Mülkiyet, vb.
 
Kültür ve Eğitim
Kültür, Eğitim, Yayınlar, Eğitim & Eğitim, Yurtdışı Eğitim Kurumları ve Üniversiteler vb.
 
Yaratıcı tasarım
Sanatsal Tasarım, Endüstriyel Tasarım, Tasarım Yazılımı vb.
 
Servis Dış Kaynak Kullanımı
Bilgi Teknolojileri Dış Kaynak Kullanımı, İş Süreci Dış Kaynak Kullanımı, Bilgi İşlem Dış Kaynak Kullanımı, vb. (2018 yılında 3600'den fazla katılımcı)

Ziyaretçi Profili :
Yukarıda bulunan sektörlerin temsilcileri
 
Kategori :
Yurtdışı
 

https://www.ciie.org/zbh/en/