BEAUTY DÜSSELDORF (MART 2016)

  • BTSO - Küresel Fuar Acentesi
  • BTSO - Küresel Fuar Acentesi
  • BTSO - Küresel Fuar Acentesi

BEAUTY DÜSSELDORF / ALMANYA/DÜSSELDORF

04-06.03.2016
KOZMETİK
BEAUTY DUSSELDORF / ALMANYA/DUSSELDORF

04-06.03.2016
MOBİLYA

Fuar Hakkında

Dusseldorf’da düzenlenen Uluslararası Beauty Dusseldorf Kozmetik Fuarı dünyanın en önemli kozmetik fuarlarındandır. Fuar, dünyanın pek çok ülkesinden firma ve ziyaretçiyi Dusseldorf’da buluşturmaktadır.

Kozmetik üreticilerinin, kuaförlerin ve güzellik uzmanlarının yoğunlukla ziyaret ettiği bu fuar, 1500 den fazla markayı ve kozmetik sektörün uzmanlarını bir araya getirmektedir.

Saç tasarımcılar, Dermatologlar ve Kozmetologların ürünelerini sergilediği fuar dünya kozmetik sektörünü belirleyen zengin bir kaynak olarak da görülmektedir. Pek çok özellikte binlerce kozmetik, saç ve kişisel bakım ürünlerinin sergilendiği Beauty Dusseldorf Fuarı sektörel yeniliklerin adresi olarak da gösterilmektedir. ,

Bu seneki fuara, 40 farklı ülkeden yaklaşık 1.500 firma standlı katılım sağlamış olup, 55.000 civarında sektör temsilcisi de ziyarette bulunmuştur.

Fuar Web Sitesi; http://www.beauty-international.com/  

Ürün Grupları; Kozmetik, Bakım Ürünleri, Sağlık, Saç Dizayn ve Saç Bakım Ürünleri.

 Kurum Ziyaretleri

KÖLN MÜSİAD OFİSİ ZİYARETİ

 Ziyaret ile ilgili açıklama:

9 Mayıs 1990 tarihinde kurulan ve 11.000’inden fazla üyesi bulunan Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği’nin (MÜSİAD) Köln Ofisinde gerçekleştirilen ziyarette Yönetim Kurulu Başkanı Sn. Orhan Bilen, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Sn. Gazi Koç ve Müsiad Üyeleri ile görüşülmüştür.


Yönetim Kurulu Başkanı Orhan Bilici, Bursa Ticaret Ve Sanayi Odasının Küresel Fuar Acentası projesini duyduklarını ve işletmelerin yanı sıra iş adamlarının ufkunu açan bir proje olduğunu belirtmiştir. Başkan, ziyaretlerin önemli olduğunu ve ziyaretten dolayı duyduğu memnuniyetini de sözlerine eklemiştir.

 Heyetimiz ziyaret kapsamında ticaret hacminin gelişmesi adına girişimlerde bulunmuş olup, odamızın diğer sektörlerdeki projeleri hakkında Köln Müsiad Yetkililerini bilgilendirmiştir.

Program Hakkındaki Düşünceler 

Söz konusu program Bursa’nın ekonomik ve sosyal ihtiyaçlarının karşılanmasında, KOBİ’lerin payını ve etkinliğini arttırmak, rekabet güçlerini, düzeylerini yükseltmek, sanayide entegrasyonu ekonomik gelişmelere uygun biçimde gerçekleştirmek ve yurtiçi & yurtdışı pazar paylarını arttırmak amacıyla düzenlenmiştir ve 2 ülke arasındaki ekonomik gelişmelere katkı sağlamıştır. 

Bahse konu Yurtdışı İş Gezisi kapsamında uçak bileti ve konaklama dışındaki masraflar BTSO tarafından karşılanacaktır.