INTERNATIONAL CHILDREN BABY MATERNITY INDUSTRY (TEMMUZ 2014)

  • Küresel Fuar Acentesi
  • Küresel Fuar Acentesi
  • Küresel Fuar Acentesi
  • Küresel Fuar Acentesi
  • Küresel Fuar Acentesi
  • Küresel Fuar Acentesi

INTERNATIONAL CHILDREN BABY MATERNITY INDUSTRY (CBME) SHANGHAI / ŞANGAY/ÇİN

22-24.07.2014 
Annelik ve Bebek Ürünleri
Fuar Hakkında

Çin’de düzenlenen Uluslararası Anne,Bebek ve Çocuk ürünleri Fuarı dünyanın en önemli bebe endüstrisi fuarlarından biridir. Çin'de yılda bir kez düzenlenen fuar, dünyanın pek çok ülkesinden firma ve ziyaretçileri Sanghai'da buluşturmuştur. Bebe sanayi üretici ve tasarımcılarının ziyaret ettiği ve katılım sağladıgı bu fuar, son teknoloji ürünlerinin buluştuğu ortak bir nokta olarak bilinmektedir. Pek çok özellikte yüzlerce ürünün sergilendiği CBME Shanghai bebe sektörünün önemli fuarlarından biri olarak kabul edilmektedir. Fuar bebe ve çocuk giyimi, bebe gereçleri, araç oturakları, oyuncaklar vb ürünleri sergileme imkanı vermektedir.

Kurum / Firma Ziyaretleri 

Eaton International Limited Şirketi 21 Temmuz 2014 tarihinde saat: 10:00’da yerinde ziyaret edilmiştir. Tanışma ve kurum tanıtımı bilgilerinin paylaşılmasının ardından kurumunun vizyonunu ve misyonunu açıklayan bir sunum Tom Tsai tarafından yapılmıştır. Firma yetkilisi firmanın geçmişi, çalışılan ülkeler ve ürünler hakkında bilgi vermiş, firmanın ithalat & ihracat oranları ile ilgili heyetimize bilgilendirme yapmıştır. Çin’deki ürün yelpazesi karşılıklı ticaret olanakları ile ilgili bilgi paylaşımı da detaylı olarak ziyaretçilerimiz ile paylaşılmıştır. Eaton ( Sunwoo) firma yetkilileri ziyaretçilerimize sergi odalarını gezdirmiş ve birebir ilgi göstermişlerdir.

T.C. Ekonomi Bakanlığı Sanghai Ticaret Müşaviri Sn. Bilgehan Şaşmaz ile yapılan görüşmelerde Çin’de yatırım yapılması durumunda alınabilecek destekler görüşülmüştür. Dünden bugüne Çin ile olan ticari ilişkilerimiz, firma hacimleri ve beklentiler görüşülmüştür. Detaylı sektör bilgileri ve hacimleriyle ilgili görüşler paylaşılmıştır. Detaylı Devlet yardımları ve takip edilecek adımlar hususunda bilgiler alınmıştır. Çin’de ticaret yapacak firmaların dikkat etmesi gereken hususlar ve ticaret yaparken takip edilecek yollar detayları ile paylaşılmıştır. Toplantı firmalarımız için faydalı olup olası işbirlikleri konusunda görüşmeler sağlanmıştır.